مشاور خرید تبلت

خرید تبلت با حجم انبوهی از تبلت ها که اکنون در بازار یافت میشود، بسیار سخت  شده است. اما خوشبختانه وب سایتی وجود دارد که با ابزارهای فوق العاده خود میتوانند به شما در انتخاب بهترین گزینه ممکن، کمک کند.

برای دیدن وب سایت به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://tabletrocket.com

  وب سایت جامع و تقریبا بی نظیر که به روشهای بسیار ساده، امکان مقایسه تبلت‎ها از شکل و شمایل ظاهری آنها گرفته تا آزمونهای تست عملکرد آنها و همچنین نگاه به بررسی های تخصصی صورت گرفته بر روی آنها توسط متخصصان امر را فراهم آورده است.

همچنین این وب سایت ظاهری بسیار شکیل و در عین حال ساده و قابل درک دارد که امکان مقایسه دو تبلت به شکل همزمان را فراهم میکند. در این مقایسه آیتم هایی نظیر قیمت، کیفیت عکاسی، عمر باتری، کیفیت تصویر، میزان حافظه، رم و پردازنده و رده بندی، مد نظر قرار میگیرند.

برای این امر کافی است که در صفحه اصلی وب سایت، و در قسمت مقایسه، نام دو تبلتی که قصد انتخاب از بین آنها را دارید، وارد کنید:

بعد از آن، وب سایت اطلاعات مربوط به مقایسه هر دو مورد را به شکلی دقیق و جزئی و از جمله شامل قیمت، فهرست امکانات و مشخصات و همچنین بررسی های تخصصی آنها را نمایش میدهد. همچنین تصویری بزرگ از دو نمونه را نمایش میدهد و رده بندی تبلت ها را بر اساس مشخصات و عملکرد آنها از 1 تا 10 نشان میدهد

همچنین میتوانید با کشیدن نواری که در پایین قسمت مربوط به وارد کردن نام تبلت ها است، به شکل حدودی بودجه خود را برای خرید تبلت مشخص کنید.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید