مودم ۴G ‌

شرکت سازنده تجهیزات شبکه EE برای اولین بار از مودم ۴G Wi-Fi‌ با نام Buzzard رونمایی کرد که می‌تواند به شیوه‌ای مناسب، شبکه موبایل ۴G و اینترنت را برای راننده و سرنشینان خودرو فراهم سازد.

 Buzzard

به گزارش سرویس سخت افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از ماهنامه شبکه، به این مودم ده دستگاه همراه مانند تبلت، موبایل و نوت‌ بوک به طور همزمان متصل شده و از اینترنت اشتراک‌ شده استفاده می‌کنند.

با این محصول و از این پس خودروهای سرویس‌ دهنده مسافرتی امکان ارائه اینترنت در مسافت‌های طولانی و چند ساعته حتی در مناطق کوهستانی و بیابانی به مسافران خود را خواهند داشت.

به گفته Pippa Dunn؛ مدیر ارشد بازاریابی شرکت EE می‌گوید کار گفت‌وگو با تولیدکننده‌های خودرو برای پشتیبانی از این پروژه کاربردی در خودروها شروع شده و امیدوارند بتوانند در آینده‌ای نزدیک ارائه اینترنت ۴G را در انواع خودروها فراهم کنند.

هاب وای‌ فای Buzzard به صورت یک قوطی نوشابه به رنگ زرد طراحی و تولید شده و شکل آن به صورتی است که در جای فنجان کنسول خودروها به خوبی و بدون حرکت ثابت می‌گردد.

این مودم از ۲۸ ماه می با قیمت ۱۹ یورو برای دستگاه و ۱۰ یورو برای هزینه اشتراک ماهانه ارتباط اینترنتی در اختیار عموم قرار گرفته است. اگر کاربران برای خرید اشتراک یک ساله اینترنت اقدام نمایند می‌توانند مودم Buzzard را به صورت رایگان دریافت کنند.

/ 1 نظر / 39 بازدید
سارا

سلام. ببخشید دوباره مزاحم شدم. آیا میشه فایل اکسل رو به ورد تبدیل کرد؟ از راه insert رفتم اما فایلش درست نمیشه. [ناراحت] اگه نشه که بدبخت میشم... ممنون از راهنماییهاتون