ماه بهتر است یا خورشید!؟

روزی شخصی از ملا پرسید: ماه بهتر است یا خورشید!؟
ملا گفت ای نادان این چه سوالی است که از من می پرسی؟ خوب معلوم است, خورشید روزها بیرون می آید که هوا روشن است و نیازی به وجودش نیست!
ولی ماه شبهای تاریک را ورشن می کند, به همین جهت نفعش خیلی بیشتر از ضررش است!


/ 3 نظر / 5 بازدید
قنوات

سلام و تبریک به مناسبت راه اندازی ویلاگ. ماشاالله بسیار هم پرمطلب است. اما من معتقدم هر چند روز( 2-3-4) روز یک پست بگذارید. بهتر است. این گونه به خوانندگان فرصت خواندن و حتی گفتگو در باره مطالب و اخبار را می دهید. بنا را بر این بگذارید که هر چند روز یک بار نیز حتما مطلبی از خودتان منتشر کنید تا خوانندگان حضور شما را در وبلاگ احساس کنند. در اولین فرصت به شما لینک خواهم داد. مستدام باشید.

یحیی رنجبر

مستر اعتضادی سلام وخسته نباشید وبلاگ جالبی است باکلی حرف های تازه ومفید. ولی من یک پیشنهاددارم: شایدبهترباشد که مطالبش طبقه بندی شوند یعنی مطالب کامپیوتر دریک قسمت جداگانه بیایند ومطالب روانشناسی وموسیقی هم هرکدام دریک قسمت جداگانه ولینک علی حده.مطالب موسیقی درکنارهم باشندوهکذامطالب کامپیوتروروانشناسی . اینطوری بهتراست به نظرم تااینکه به روش شما مطالب را بدون نظم خاصی کنارهم ریخته باشیدچون بین این سه مقوله لااقل مفهوما تفاوت وفاصله زیاداست.به هرحال خوددانید. صلاح مملکت خویش خسروان دانند! وفقکم الله وایانا یحیی خان